Republika Rzymska, denar, 123 pne

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 20:03:20
181431
Opis: Republika Rzymska - C. Cato 123 pne, denar, 123 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w prawo, za nią znak menniczy X; Rw: Wiktoria w bidze w prawo, poniżej C CATO, w odcinku ROMA
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.93 g, ciemna patyna
Literatura: Crawford 274/1, Albert 1029

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 455

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  135 zł