Republika Rzymska, denar, 123 pne

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Rozpoczęcie: 12-08-2019 18:00
Zakończenie: 22-08-2019 20:03:20
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna:
181431
Opis: Republika Rzymska - C. Cato 123 pne, denar, 123 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w prawo, za nią znak menniczy X; Rw: Wiktoria w bidze w prawo, poniżej C CATO, w odcinku ROMA
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.93 g, ciemna patyna
Literatura: Crawford 274/1, Albert 1029

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 37