Polska, medalik z uszkiem na pamiątkę budowy kościoła w Krzeszowie, 1873

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 22:09:20
180946
Opis: Polska - XIX wiek, medalik z uszkiem na pamiątkę budowy kościoła w Krzeszowie, 1873, Aw: Widok kościoła, w otoku PAMIĄTKA ZA OFIARY NA BUDOWĘ - KOŚCIOŁA W KRZESZOWIE OD KOMITETU * 1873 *, Rw: Stojąca kobieta w aureoli, w rękach trzymająca miecz i gałązkę palmową, za nią koło
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 34.9 mm, 12.96 g, patyna, rzadki i pięknie zachowany
Literatura: Rewoliński 1291

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 209

1)  340 zł
2)  330 zł