Zakończenie: 15-08-2019 20:00 ÷ 21:58
Francja, asygnata na 15 soli, 4.01.1792
206977
seria 125 | II |
40 zł szac. 60 zł 174 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, akcja na 100 złotych, 1928
177973
numeracja 0091, z talonem i 10 kuponami | I |
50 zł szac. 80 zł 182 wyświetleń |
2 | zakończona | |
XIX wiek, obligacja na 500 franków = 125 rubli srebrem, 1.03.1860
184536
seria I, bez kuponów, numeracja 16018 | II- |
80 zł szac. 120 zł 275 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Ruś, 1/2 grzywny nowogrodzkiej, XV w.
183833
| III+ |
1 200 zł szac. 1 800 zł 437 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, denar, 1244-1261
184413
Aw: Siedząca postać arcybiskupa w prawo, trzymająca księg... | III |
540 zł szac. 150 zł 187 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, grosz, 1528
182507
korona renesansowa, herb Odrowąż między rozetkami | III/III+ |
65 zł szac. 100 zł 182 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, 2 x półgrosz, 1519 i 1523
184544
| III |
85 zł szac. 100 zł 171 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, półgrosz, 1523
184543
po dacie dwa pierścienie, brak pierścieni po LITVANIE | III+ |
95 zł szac. 80 zł 215 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, półgrosz, 1526
184545
gotycka litera A na rewersie, SICISMVNDI w napisie na awe... | III+ |
125 zł szac. 120 zł 235 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, trojak, 1597
183242
korona z wąskim rondem, na awersie POLONI M D L | II+ |
105 zł szac. 150 zł 178 wyświetleń |
2 | zakończona |