pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 05-08-2019 18:00
Zakończenie: 15-08-2019 20:00 ÷ 21:58
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Francja, asygnata na 15 soli, 4.01.1792
206977
seria 125

40 zł

szac. 60 zł

174 wyświetleń

2 zakończona
Polska, akcja na 100 złotych, 1928
177973
numeracja 0091, z talonem i 10 kuponami

50 zł

szac. 80 zł

182 wyświetleń

2 zakończona
XIX wiek, obligacja na 500 franków = 125 rubli srebrem, 1.03.1860
184536
seria I, bez kuponów, numeracja 16018

80 zł

szac. 120 zł

275 wyświetleń

2 zakończona
Ruś, 1/2 grzywny nowogrodzkiej, XV w.
183833

1 200 zł

szac. 1 800 zł

437 wyświetleń

2 zakończona
Niemcy, denar, 1244-1261
Niemcy, denar, 1244-1261
184413

540 zł

szac. 150 zł

187 wyświetleń

2 zakończona
Polska, grosz, 1528
Polska, grosz, 1528
182507
korona renesansowa, herb Odrowąż między rozetkami
III/III+

65 zł

szac. 100 zł

182 wyświetleń

2 zakończona
Polska, 2 x półgrosz, 1519 i 1523
184544

85 zł

szac. 100 zł

171 wyświetleń

2 zakończona
Polska, półgrosz, 1523
Polska, półgrosz, 1523
184543
po dacie dwa pierścienie, brak pierścieni po LITVANIE

95 zł

szac. 80 zł

215 wyświetleń

2 zakończona
Polska, półgrosz, 1526
Polska, półgrosz, 1526
184545

125 zł

szac. 120 zł

235 wyświetleń

2 zakończona
Polska, trojak, 1597
Polska, trojak, 1597
183242
korona z wąskim rondem, na awersie POLONI M D L

105 zł

szac. 150 zł

178 wyświetleń

2 zakończona