Polska, medal pamiątkowy sesji numizmatycznej w Nowej Soli, 1984

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 15-08-2019 21:57:00
184445
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal pamiątkowy sesji numizmatycznej w Nowej Soli, 1984, Aw: Wizerunki monet antycznych i średniowiecznej, OGÓLNOPOLSKA SESJA NUMIZMATYCZNA / VII / NOWA /SÓL / 1984, Rw: Postać wybijająca monetę, obok wizerunek florena, w dolnej części sygnatura KRZYSZOWSKI
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz lany, 86.3 mm, 282.66 g, patyna

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 70 zł
Cena szacunkowa: 110 zł
Ilość odsłon: 262

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł