Polska, medal pamiątkowy PTAiN, 1985

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 15-08-2019 21:56:40
184440
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal pamiątkowy PTAiN, 1985, Warszawa, Aw: Półpostać Mieszka I, MIESZKO I - 963-992, Rw: Półpostać Dobrawy w dolnej części sygnatura PTAiN KOSZALIN, DOBRAWA - 965-977, medal z serii królewskiej PTAiN projektu Ewy Olszewskiej-Borys
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 69.8 mm, 118.78 g, nakład 1412 sztuk
Literatura: Paszkowycz 74/85

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 259

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  60 zł
4)  42 zł
5)  38 zł
6)  36 zł
7)  30 zł