Polska, medal 1.000 lat monety polskiej, 1966 (1964)

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 15-08-2019 21:56:20
184441
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal 1.000 lat monety polskiej, 1966 (1964), Warszawa, Aw: Scena bicia monety w Polsce Piastowskiej, na dole sygnatura W.KOWALIK, wkoło TYSIĄC LAT MONETY POLSKIEJ * 966-1966 *, Rw: Sześciokąt podzielony na 4 pola, w których: Orzeł piastowski, denar Mieszka, moneta 1 złotowa i współczesne godło Polski, z prawej sygnatura W.KOWALIK, wokoło NUMIZMATYCY POLSCY P.T.A, medal projektu Wacława Kowalika
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 69.7 mm, 127.54 g, minimalnie przetarty, dwa małe zacięcia na rewersie
Literatura: Paszkowycz 10/64, MMP 123

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 70 zł
Cena szacunkowa: 110 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 166

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  80 zł
4)  75 zł
5)  70 zł