Ryga- miasto, szeląg, 1652

Ryga- miasto, szeląg, 1652

Ryga- miasto, szeląg, 1652

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 15-08-2019 21:33:00
184407
Opis: Ryga- miasto - Krystyna 1632-1654, szeląg, 1652, Ryga
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, niecentrycznie wybity, ale bardzo ładny
Literatura: SB 71b, Haljak 1538

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 248

1)  24 zł
2)  22 zł