Polska, 2 złote, 1998

Rozpoczęcie: 05-08-2019 18:00
Zakończenie: 15-08-2019 21:30:20
Polska, 2 złote, 1998

Polska, 2 złote, 1998

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 15-08-2019 21:30:20
184269
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety obiegowe, 2 złote, 1998, Warszawa, Ropucha Paskówka - Bufo calamita
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: nordic gold, nakład 400.000 sztuk, patyna
Literatura: Parchimowicz 762

Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 174