Polska, 2 złote, 1997

Polska, 2 złote, 1997

Polska, 2 złote, 1997

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 15-08-2019 21:29:20
184265
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety obiegowe, 2 złote, 1997, Warszawa, Jelonek Rogacz - Lucanus Cervus
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: nordic gold, nakład 315.000 sztuk, patyna
Literatura: Parchimowicz 748

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 148

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  40 zł
4)  38 zł
5)  36 zł