Polska, 2 złote, 1997

Polska, 2 złote, 1997

Polska, 2 złote, 1997

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 15-08-2019 21:29:00
184264
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety obiegowe, 2 złote, 1997, Warszawa, Stefan Batory 1576-1586
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: nordic gold, nakład 315.000 sztuk, patyna
Literatura: Parchimowicz 747

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 131

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  36 zł
4)  32 zł
5)  30 zł