Polska, 2 złote, 1996

Polska, 2 złote, 1996

Polska, 2 złote, 1996

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 15-08-2019 21:28:40
184263
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety obiegowe, 2 złote, 1996, Warszawa, Henryk Sienkiewicz 1846-1916
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: nordic gold, nakład 200.000 sztuk, patyna
Literatura: Parchimowicz 735

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 127

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  48 zł
4)  36 zł
5)  32 zł
6)  30 zł