Polska, 2 złote, 1996

Polska, 2 złote, 1996

Polska, 2 złote, 1996

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 15-08-2019 21:28:20
184262
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989, 2 złote, 1996, Warszawa, Zamek w Lidzbarku Warmińskim
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: nordic gold, nakład 200.000 sztuk, patyna
Literatura: Parchimowicz 734

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 143

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  46 zł
4)  38 zł
5)  36 zł
6)  32 zł
7)  30 zł