Polska, 2 złote, 1996

Polska, 2 złote, 1996

Polska, 2 złote, 1996

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 15-08-2019 21:28:00
184261
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety obiegowe, 2 złote, 1996, Warszawa, Jeż - Erinaceus europaeus
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: nordic gold, nakład 300.000 sztuk, patyna
Literatura: Parchimowicz 733

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 65

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  70 zł
4)  60 zł
5)  50 zł
6)  48 zł