Polska, szóstak, 1596

Polska, szóstak, 1596

Polska, szóstak, 1596

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 15-08-2019 20:58:00
184362
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: Kop. 1240 (R1), Kop. (ZIIIW) 904

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 463

1)  290 zł
2)  290 zł
3)  270 zł
4)  250 zł
5)  240 zł
6)  220 zł
7)  210 zł
8)  150 zł
9)  135 zł
10)  130 zł
11)  125 zł
12)  120 zł