Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 15-08-2019 20:57:20
184360
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1623, Bydgoszcz, końcówki napisu PRV M
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, krążek wycięty z końcówki blaszki
Literatura: Shatalin BD23-68

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 256

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  115 zł
4)  100 zł
5)  90 zł
6)  80 zł