Słowianie, naśladownictwo łupawskie denara Jaromira, księcia czeskiego

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 15-08-2019 20:50:00
184570
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, naśladownictwo łupawskie denara Jaromira, księcia czeskiego, Aw: Krzyż z ramionami zakończonymi perełkami, wokoło imitacja napisu; Rw: Dwunitkowy krzyż, wokoło imitacja napisu
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19 mm, 1.58 g, patyna, gięty, bardzo rzadki, niespotykany w handlu
Literatura: podobny typu Smerda 108 / Cach 258, Suchodolski 130, CNP 225, Inventar II 136:790

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 228

1)  600 zł