Niemcy, denar, ok. 1244-1261

Niemcy, denar, ok. 1244-1261

Niemcy, denar, ok. 1244-1261

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 15-08-2019 20:44:20
184411
Opis: Niemcy - Dolna Lotaryngia - Kolonia- arcybiskupstwo - abp Konrad von Hochstaden 1238-1261, denar, ok. 1244-1261, Aw: Popiersie biskupa w infule na wprost, trzymającego pastorał i biblię, ...RADVS...HIEPS, Rw: Mur miejski z bramą i trzema wieżami, SANCA•...
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.8 mm, 1.54 g, delikatna patyna
Literatura: Hävernick 667

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 450

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  330 zł