Niemcy, naśladownictwo denara bawarskiego króla Henryka II

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 15-08-2019 20:44:00
184571
Opis: Niemcy - Bawaria - Ratyzbona - cesarz Henryk II 1002-1024, naśladownictwo denara bawarskiego króla Henryka II, Aw: Dach kościoła, pod nim •C•C; Rw: Krzyż, w polach trójkropek, kółko, trójkropek i trójkąt
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 20 mm, 1.49 g, gięte, pod względem fabryki dość bliskie oryginałom, patyna
Literatura: Hahn typ 27b

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 240

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  250 zł
4)  210 zł
5)  160 zł