Austria, halerz (Händelheller), II poł. XIV w.

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 15-08-2019 20:42:20
184551
Opis: Austria, halerz (Händelheller), II poł. XIV w., Rottenburg, Aw: Dłoń; Rw: Krzyż maltański, we wcięciach ramion których kulki
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16 x 16.8 mm, 0.58 g, moneta wykonana metodą czwórbicia
Literatura: Saurma 1365, CNA M6/3-4

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 271

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  90 zł
4)  70 zł
5)  46 zł
6)  38 zł
7)  34 zł
8)  32 zł