Polska, 100 marek, 4.04.1918

Polska, 100 marek, 4.04.1918

Polska, 100 marek, 4.04.1918

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 15-08-2019 20:09:20
184324
Opis: Polska - Banknoty niemieckich władz okupacyjnych 1915-1918 - Darlehnskasse Ost, Kowno, 100 marek, 4.04.1918, Kowno, numeracja 2620246
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: ślady po złamaniach, nieświeży papier, po konserwacji
Literatura: Miłczak K7, Ros. 470

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 216

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  36 zł
4)  34 zł
5)  30 zł