Polska, obligacja tymczasowa na 100 złotych, 186. r

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 15-08-2019 20:08:40
183985
Opis: Polska - Powstanie Styczniowe 1863-1864 - Rząd Narodowy - Ogólna Narodowa Pożyczka, obligacja tymczasowa na 100 złotych, 186. r, litera A, numeracja 8313, dwa stemple
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: zagniecenia papieru, pojedyncze dziurki, podlepki na górnym marginesie strony odwrotnej, papier po konserwacji
Literatura: Lucow 210 (R2), Moczydłowski S4

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 292

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  300 zł
4)  260 zł
5)  240 zł