wydawnictwa polskie, Jacek Strzałkowski - Plakiety mennicy w Warszawie 1926-1939, Warszawa 1983

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 15-08-2019 20:07:00
181285
Opis: wydawnictwa polskie, Jacek Strzałkowski - Plakiety mennicy w Warszawie 1926-1939, Warszawa 1983
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 38 stron + tablice formatu 12 x 21 cm, oprawa kartonowa, pięknie zachowane, ilustrowany katalog plakiet wyemitowanych przez mennicę warszawską

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 127

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  55 zł