wydawnictwa polskie, Strzałkowski Jacek - Słownik medalierów polskich i z Polską związanych 150..

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 15-08-2019 20:06:40
181279
Opis: wydawnictwa polskie, Strzałkowski Jacek - Słownik medalierów polskich i z Polską związanych 1508-1965 (materiały); Dictionary of Medallists; Madailleure Lexikon, Warszawa 1982
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 132 str. formatu C6, oprawa kartonowa, poszukiwany indeks alfabetyczny medalierów wraz ze wskazaniem znanych medali

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 107

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  40 zł
4)  38 zł
5)  24 zł
6)  18 zł