wydawnictwa polskie, Janusz Parchimowicz - Katalog numizmatów i monet zagranicznych Mennicy Pol..

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 15-08-2019 20:06:00
184437
Opis: wydawnictwa polskie, Janusz Parchimowicz - Katalog numizmatów i monet zagranicznych Mennicy Polskiej 2005-2010, Szczecin 2011
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 224 strony, oprawa twarda, bogato ilustrowany katalog monet i medali emitowanych przez Mennicę Państwową, wraz z informacją o nakładzie, delikatnie porysowana okładka

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 55 zł
Cena szacunkowa: 90 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 125

1)  55 zł