wydawnictwa polskie, Mennica Państwowa - Medale Mennicy Państwowej 1997, Warszawa 2000

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 15-08-2019 20:05:20
184435
Opis: wydawnictwa polskie, Mennica Państwowa - Medale Mennicy Państwowej 1997, Warszawa 2000
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 152 strony formatu B5, oprawa kartonowa, ostatnia strona sklejona boczną krawędzią z okładką

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 66

1)  30 zł