wydawnictwa polskie, Mennica Państwowa - Medale Mennicy Państwowej 1996, Warszawa 1998

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 15-08-2019 20:05:00
184434
Opis: wydawnictwa polskie, Mennica Państwowa - Medale Mennicy Państwowej 1996, Warszawa 1998
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 248 ston formatu B5, oprawa kartonowa, bogato ilustrowany i pięknie zachowany katalog

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 55 zł
Cena szacunkowa: 90 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 158

1)  55 zł