wydawnictwa polskie, Mennica Państwowa - Medale Mennicy Państwowej 1994-1995, Warszawa 1996

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 15-08-2019 20:04:40
184433
Opis: wydawnictwa polskie, Mennica Państwowa - Medale Mennicy Państwowej 1994-1995, Warszawa 1996
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 232 strony formatu B5, oprawa kartonowa, bogato ilustrowny katalog medali obejmujący 361 pozycji

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 55 zł
Cena szacunkowa: 90 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 133

1)  70 zł
2)  65 zł