wydawnictwa polskie, Mennica Państwowa - Medale Mennicy Państwowej 1989-1990, Warszawa 1991

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 15-08-2019 20:04:20
184432
Opis: wydawnictwa polskie, Mennica Państwowa - Medale Mennicy Państwowej 1989-1990, Warszawa 1991
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 174 strony formatu B5, oprawa kartonowa, bogato ilustrowny katalog obejmujący 324 pozycje

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 98

1)  18 zł