wydawnictwa polskie, Mennica Państwowa - Medale Mennicy Państwowej 1984-1988, Warszawa 1990

Rozpoczęcie: 05-08-2019 18:00
Zakończenie: 15-08-2019 20:04:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 15-08-2019 20:04:00
184431
Opis: wydawnictwa polskie, Mennica Państwowa - Medale Mennicy Państwowej 1984-1988, Warszawa 1990
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 500 stron formatu B5, oprawa kartonowa, katalog zawierający blisko 1000 medali, każdy z bogatym opisem i fotografią

Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 81