wydawnictwa polskie, Jacek Strzałkowski - Projekty monet polskich 1923-1938, Warszawa 1983

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 15-08-2019 20:03:40
181287
Opis: wydawnictwa polskie, Jacek Strzałkowski - Projekty monet polskich 1923-1938, Warszawa 1983
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 35 stron formatu 12 x 21 cm, oprawa miękka, ilustrowana praca dotycząca konkursów na projekty monet polskich

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 136

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  90 zł
4)  44 zł