wydawnictwa polskie, Maria Stahr - Medale Wazów w Polsce 1587-1668, Ossolineum 1990

Rozpoczęcie: 05-08-2019 18:00
Zakończenie: 15-08-2019 20:03:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 15-08-2019 20:03:20
184438
Opis: wydawnictwa polskie, Maria Stahr - Medale Wazów w Polsce 1587-1668, Ossolineum 1990
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 247 stron formatu B5, oprawa miękka kartonowa, 128 ilustracji w tekście, bardzo ładny stan zachowania, newielkie przetarcia krawędzi okładki

Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 28