wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Edmund Kopicki - Katalog monet polskich 1764-1864, Warsz..

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 15-08-2019 20:03:00
91862
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 253 strony formatu B5, oprawa kartonowa, bogato ilustrowane w tekście, oprawa kartonowa, grzbiet przetarty, pozaginana okładka

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 364

1)  32 zł
2)  30 zł
3)  12 zł