wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Jerzy Żukowski - Katalog monet polskich 1697-1763 (epoka..

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 15-08-2019 20:02:40
91861
Opis: wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Jerzy Żukowski - Katalog monet polskich 1697-1763 (epoka saska), Warszawa 1980
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 399 stron formatu B5, oprawa kartonowa, bogato ilustrowane w tekście, lekko pogięta okładka, ślady podklejenia grzbietu, zagięte rogi kilku pierwszych stron

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 54

1)  80 zł
2)  80 zł
3)  50 zł
4)  16 zł