literatura numizmatyczna, Katalog 47 aukcji WCN, 4.11.2011

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 15-08-2019 20:01:20
91853
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Katalog 47 aukcji WCN, 4.11.2011
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 115 stron formatu A4, oprawa kartonowa lakierowana, 440 pozycji wybranych z bardzo bogatego zbioru Janusza Lucow, często ilustrowane w katalogu kolekcji Lucow autorstwa Jerzego Koziczyńskiego, pozycje ukazujące przekrojowo historię polskich banknotów od czasów Stanisława Augusta Poniatowskiego po wczesne lata Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 32

1)  32 zł
2)  30 zł
3)  30 zł