literatura numizmatyczna, Katalog 5 aukcji WCN, 19.11.1993

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 15-08-2019 20:01:00
91851
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Katalog 5 aukcji WCN, 19.11.1993
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 47 stron formatu A4, oprawa kartonowa, 600 pozycji, katalog kolekcji Dąbrowskiego, największego na świecie zbioru XIX-wiecznych banknotów polskich

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 31

1)  24 zł