Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 15-08-2019 20:00:40
91867
Opis: wydawnictwa polskie, Tadeusz Kałkowski - Tysiąc Lat Monety Polskiej; II wydanie; Kraków 1981
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: prawie 500 stron formatu A4 z dużymi zdjęciami monet na niemalże każdej stronie, twarda płócienna oprawa z obwolutą, bardzo poszukiwana książka od której każdy kolekcjoner powinien zacząć spotkanie z numizmatyką, obwoluta lekko przybrudzona, stan dobry

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 51

1)  40 zł
2)  38 zł