Niemcy, denar krzyżowy, X w.

Niemcy, denar krzyżowy, X w.

Niemcy, denar krzyżowy, X w.

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 15-08-2019 20:47:00
164358
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X w., Fronton świątyni z kolumnami / Krzyż z kulkami w kątach
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.46 g
Literatura: Dbg 1325, Gum.CNP typ I

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 174

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  230 zł