Szwajcaria, srebrna sztabka kolekcjonerska

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.

Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 22:20:20
182716
Opis: Szwajcaria, srebrna sztabka kolekcjonerska, zabytki Genui, PAMP
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '999', 4.98 g, patyna

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 213

1)  26 zł
2)  24 zł
3)  22 zł
4)  8 zł
5)  7 zł