srebrna sztabka

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.
srebrna sztabka

srebrna sztabka

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 22:18:00
182705
Opis: srebrna sztabka
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '999', 9.99 g, patyna

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 222

1)  30 zł
2)  28 zł
3)  26 zł
4)  24 zł
5)  22 zł
6)  22 zł
7)  18 zł