Wielka Brytania, srebrna sztabka kolekcjonerska, 1977

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 22:17:40
182704
Opis: Wielka Brytania, srebrna sztabka kolekcjonerska, 1977, srebrny jubileusz królowej
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro złocone, 9.02 g, bite stemplem lustrzanym

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 199

1)  30 zł
2)  28 zł
3)  26 zł
4)  26 zł
5)  18 zł
6)  18 zł