Włochy, srebrna sztabka kolekcjonerska

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 22:14:00
182645
Opis: Włochy, srebrna sztabka kolekcjonerska, sztabka o ciężarze 1 uncji, JOHNNSON & MATTHEY & CO. LTD, LONDON
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '999', 31.17 g, uszkodzenia krawędzi

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 124

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  95 zł
4)  90 zł
5)  85 zł
6)  65 zł
7)  60 zł