Polska, WYCOFANE !!!, Krzyż Srebrny Orderu Wojskowego Virtuti

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.
Rozpoczęcie: 29-07-2019 18:00
Zakończenie: 08-08-2019 22:13:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 22:13:00
184354
Opis: Polska - XIX wiek, WYCOFANE !!!, Krzyż Srebrny Orderu Wojskowego Virtuti , (najprawdopodobniej I połowa XIX wieku); Krzyż kawalerski, na ramionach VIR-TUTI MILI / TARI, ramiona w czarnej emaliowanej obwódce, na środku krzyża obręcz z liści wawrzynu, wewnątrz której emaliowany na biało Orzeł trzymający berło i jabłko panowania, na stronie odwrotnej na ramionach krzyża litery S / A-R / P w grawerowanej obwódce, na środku krzyża obręcz z liści wawrzynu, wewnątrz której emaliowana na niebiesko Pogoń
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: odznaczenie z wstążką, niewielkie ubytki złocenia i emalii, subtelna patyna, pięknie zachowany i bardzo rzadki
Literatura: Stela cz. IV str. 116 (ten egzemplarz), La Galerie Numismatique XV poz. 390 (str. 165)

Cena wywoławcza: 7 200 zł
Cena szacunkowa: 12 000 zł
Ilość odsłon: 2280