Polska, plakieta z Józefem Piłsudskim, 1931

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 22:12:40
184314
Opis: Polska - plakiety Mennicy Państwowej, plakieta z Józefem Piłsudskim, 1931, Warszawa, Głowa marszałka w lewo umieszczona w medalionie, niżej napis w 18 wierszach WSKRZESICIEL PAŃSTWA POLSKIEGO, TWÓRCA I WÓDZ / ARMJI POLSKIEJ MARSZAŁEK JÓZEF PIŁSUDSKI ..., u dołu sygnatura AVMILLER / WACŁAW SIEROSZEWSKI / znak Mennicy Państwowej
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: plakieta autorstwa Józefa Aumillera, wykonana w Mennicy Warszawskiej dla uczczenia Józefa Piłsudskiego, brąz 102.2 mm x 61.1 mm, 198.40 g, lbrak podstawki
Literatura: Strzałkowski Plakiety 41f

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 276

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  200 zł