Węgry, 1 korona, 1896 KB

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.
Węgry, 1 korona, 1896 KB

Węgry, 1 korona, 1896 KB

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 22:10:40
183816
Opis: Węgry - Franciszek Józef I 1848-1916, 1 korona, 1896 KB, Krzemnica, Tysiąclecie Węgier
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Herinek 813, Huszár 2215

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 333

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  120 zł
4)  110 zł
5)  60 zł