Rosja, rubel, 1878 СПБ НФ

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.
Rosja, rubel, 1878 СПБ НФ

Rosja, rubel, 1878 СПБ НФ

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 22:02:00
183808
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, rubel, 1878 СПБ НФ, Petersburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: niewielkie uszkodzenia na obrzeżu
Literatura: Adrianov 1878, Bitkin 92

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 26
Ilość odsłon: 151

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  360 zł
4)  250 zł
5)  190 zł
6)  185 zł
7)  180 zł
8)  170 zł
9)  165 zł
10)  155 zł