Rosja, rubel, 1878 СПБ НФ

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.
Rosja, rubel, 1878 СПБ НФ

Rosja, rubel, 1878 СПБ НФ

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 22:01:40
184274
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, rubel, 1878 СПБ НФ, Petersburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 92, Adrianov 1878

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 863

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  250 zł
4)  200 zł
5)  195 zł
6)  185 zł