Rosja, rubel, 1845 СПБ КБ

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.
Rosja, rubel, 1845 СПБ КБ

Rosja, rubel, 1845 СПБ КБ

Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 22:00:40
184273
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1845 СПБ КБ, Petersburg
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowany, patyna, rzadszy rocznik
Literatura: Bitkin 207, Adrianov 1845б

Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 294

1)  1 300 zł
2)  1 250 zł
3)  1 150 zł
4)  420 zł
5)  410 zł
6)  400 zł
7)  370 zł