Niemcy, 50 milionów marek, 1923

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 21:55:20
184518
Opis: Niemcy - Prowincja Westfalia, 50 milionów marek, 1923
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony 44.5 mm, bardzo ładnie zachowane
Literatura: Jaeger N23a

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 707

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  130 zł
4)  120 zł
5)  70 zł