Niemcy, szóstak, 1716 CG

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.
Niemcy, szóstak, 1716 CG

Niemcy, szóstak, 1716 CG

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 21:50:00
183999
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk Wilhelm I 1713-1740, szóstak, 1716 CG, Królewiec, dwukropek po ARG
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: rysy na rewersie, nierówna patyna, rzadki
Literatura: Schrötter 447, Neumann 28

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 228

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  115 zł
4)  95 zł