Niemcy, talar, 1635 HS

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.
Niemcy, talar, 1635 HS

Niemcy, talar, 1635 HS

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 21:48:20
183685
Opis: Niemcy - Brunszwik-Lüneburg-Celle - August starszy 1633-1636, talar, 1635 HS, Clausthal, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa, wokoło napis
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.49 g, lekkie ślady korozji na awersie, patyna
Literatura: Dav. 5732, Welter 882

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 251

1)  900 zł